Nauka j. angielskiego w przedszkolach

Nauka języka angielskiego w przedszkolu:

Sposób nauki języka angielskiego dzieci w wieku 3-7 lat jest zróżnicowany w zależności od wieku, umiejętności oraz liczebności grupy. Jednak, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania uczestników zajęć, zawsze kładziemy nacisk na wspaniałą zabawę. Chcemy, aby dzieci miały pozytywne skojarzenie z językiem angielskim. Doceniamy nie efekty, a wysiłek włożony w wykonanie zadania - co motywuje naszych uczniów do dalszej nauki i daje wspaniałe rezultaty.

Do nauki wykorzystujemy:

  • kolorowe flashcards,
  • duże plakaty obrazujące historyjki audio, które nagrane zostały przez native speaker,
  • piosenki/historyjki nagrane przez native speaker
  • pacynkę 
  • powyższe aktywności  przeplatamy zabawami ruchowymi oraz plastycznymi dostosowanymi do wieku dzieci.

Proces nauki języka angielskiego przebiega nieświadomie, gdyż dzieci uczą się angielskiego poprzez zabawę i muzykę. Nauka przedstawiona dzieciom w taki sposób jest dla nich bardzo przyjemna. Dzieci traktują zajęcia jako atrakcję. 

Kolorowa pacynka, mówiąca tylko w języku angielskim, pomaga dzieciom w nauce oraz towarzyszy we wspólnej zabawie. Dzieci, chcąc skomunikować się z pacynką próbują zwracać się do niej w języku angielskim.

Nasi Lektorzy przychodzą na zajęcia do placówki. Dzieci uwielbiają spotkania z Panią od języka angielskiego, która zawsze z uśmiechem na twarzy i dobrą energią przeprowadza zajęcia.

Częstotliwość zajęć w przedszkolu uzależniona jest od uzgodnień z Dyrekcją placówki.  

Zajęcia odbywają się w godzinach przeznaczonych na zajęcia dydaktyczne programowe.

Zapraszamy do rozpoczęcia wspólnej przygody z nauką języka angielskiego Dyrekcje oraz Rodziców!